Dzień Dziecka
W SP ZOZ Ośrodku Rehabilitacji w Suwałkach w dniu 1 czerwca 2026 r. świętowaliśmy Dzień Dziecka.
Pan Cezary Cieślukowski - Przewodniczący Sejmiku Województwa Podlaskiego oraz Dyrektor SP ZOZ Ośrodka Rehabilitacji w Suwałkach Pani Irena Łukaszuk - wręczyli naszym małym pacjentom upominki ufundowane przez Zarząd Województwa Podlaskiego.



